Blog Sitem
  PKK Milletvekilleri
 




BDP - BLOK MİLLETVEKİLLERİ

 

BLOK MİLLETVEKİLLERİ
MARDİN VAN
AHMET TÜRK AYSEL TUĞLUK
DİYARBAKIR DİYARBAKIR VAN İSTANBUL
LEYLA ZANA ŞERAFETTİN ELÇİ KEMAL AKTAŞ A.LEVENT TÜZEL


 

BDP - BLOK MİLLETVEKİLLERİ
BDP EŞBAŞKANLARI
SİİRT HAKKARİ

Gültan

KIŞANAK

Selahattin

DEMİRTAŞ


 

ADANA
 Murat BOZLAK


 

AĞRI
Halil AKSOY


BATMAN
Ayla AKAT



BİTLİS

Hüsamettin

Zenderlioğlu


DİYARBAKIR
Emine AYNA Altan TAN Nursel AYDOĞAN

 

 

HAKKARİ
Adik KURT Esat CANAN


 

IĞDIR
Pervin BULDAN


 

İSTANBUL

Sebahat

TUNCEL

Sırrı Süreyya

ÖNDER


 

KARS
Mülkiye BİRTANE


MARDİN
Gülser YILDIRIM Erol DORA


MERSİN
Ertuğrul KÜRKÇÜ


MUŞ
Demir ÇELİK  Sırrı SAKIK


ŞIRNAK

Selma

IRMAK

Hasip

KAPLAN

Faysal

SARIYILDIZ

 

URFA
 ibrahim AYHAN   İbrahim BİNİCİ


VAN

http://site.bdp.org.tr/anasayfa/ 

KURUCU ÜYELER

  • MUSTAFA AYZİT
  • ABDURRAHMAN ÖZTÜRK
  • CABBAR LEYGARA
  • MEHMET ÇİFTÇİ
  • MAHMUT TANZİ
  • ORHAN AYHAN
  • HALİL İBRAHİM ÖZDEMİR
  • AHMET ERDAĞ
  • SAYİM ABAY
  • İLHAMİ ÇAÇAN
  • HAYDAR SAYILI
  • NERİMAN BİRLİKLER
  • HESEYİN ÇETİN
  • ERDİNÇ FIRAT
  • SELİM ÖZKAN
  • ABDULAZİZ TAŞKAYA 
  • YAKUP CAN
  • ALİ ŞİMŞEK
  • MİRAN KAVAL ÖZTÜRÜN
  • CEZAYİR SERİN
  • MAŞALLAH AKYAY
  • TURAN KAPAN
  • RAMAZAN YANI
  • MEHMET SIDIK ÇÖKLÜ
  • GÜLŞEHRİ ENİŞ
  • ZEYNELABİDİN TUNCER
  • ALİ RIZA YAMALAK
  • AYHAN HAYKIR
  • KİBRİYE EVREN
  • CENGİZ MACAİT
  • CEMALETTTİN DEMİRHAN
  • NUREDDİN ATUĞ
  • SEDAT ADALMİŞ
  • İBRAHİM YAKUT
  • MEHMET ALİ GERKSAR
  • İMAM ÇOBANYILDIZI

PARTİ MECLİSİ

MYK

MYK ÜYELERİ (10 EYLÜL 2011)

1-      Fatma Kurtulan-Örgütlenmeden Sorumlu Eşbaşkan Yardımcısı

2-      Filiz Koçali-Basın ve Yayın İşlerinden Sorumlu Eşbaşkan Yardımcısı

3-      Yüksel Mutlu-Siyasi Partiler ve Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Eşbaşkan Yardımcısı

4-      Meral Danış Beştaş-Hukuk ve İnsan Haklarından Sorumlu Eşbaşkan Yardımcısı

5-      Gülçin İsbert

6-      Kibriye Evren-Kadın Meclisi Sözcüsü

7-      Yıldız Aktaş

8-      Mukaddes Kubilay

9-      Abdulkerim Bingöl

10-   Abdullah Bozkoyun-Genel Sayman-tutuklu

11-   Hamit Geylani-Seçim ve Propagandadan Sorumlu Eşbaşkan Yardımcısı

12-   İdris Baluken-Yerel Yönetimlerden Sorumlu Eşbaşkan yardımcısı

13-   M.Salih Yıldız-Genel Sayman Yardımcısı-tutuklu

14-   Mustafa Avci

15-   Nazmi Gür-Dış ilişkilerden Sorumlu Eşbaşkan Yardımcısı

16-   Nimet Sezgin

17-   Nizamettin Öztürk-tutuklu

18-   Mihdi Perinçek
 

DİSİPLİN KURULU

DİSİPLİN KURULU BAŞKANI 

ZEKİ ÇELİK

MERKEZ DİSİPLİN KURULU ASİL ÜYELERİ ((,50)

1

Azade Geylani

4

Mahmut Tanzi

7

Zeki Çelik

2

Elif İke

5

Rıza Taşdelen

 

 

3

Hikmet Özcan

6

Sayım Abay

 

 

MERKEZ DİSİPLİN KURULU YEDEK ÜYELERİ (P)

1

Safiye Akalın

3

Firdes Erdoğan

 

 

2

Hasan Doğan

4

Mehmet Deniz Büyük

KOMİSYONLAR

ÖRGÜTLENME KOMİSYONU FATMA KURTULAN
BASIN YAYIN  KOMİSYONU FİLİZ KOÇALİ
HUKUK VE İNSAN HAKLARI KOMİSYONU MERAL DANIŞ BEŞTAŞ
DIŞ İLİŞKİLER KOMİSYONU NAZMİ GÜR
SEÇİM VE PORPAGANDA KOMİSYONU HAMİT GEYLANİ
SİYASİ PARTİLER VE STÖ KOMİSYONU YÜKSEL MUTLU
YEREL YÖNETİMLER KOMİSYONU DEMİR ÇELİK
BİLİM ARAŞTIRMA VE PROJE  KOMİSYONU GÜLÇİÇEK GÜNEL TEKİN
EĞİTİM KOMİSYONU SELAMİ TURHAN
SAYMANLIK ABDULLAH BOZKOYUN ( TUTUKLU)
İNANÇ KOMİSYONU DİYADİN FIRAT
ANAYASA KOMİSYONU AYLA AKAT





Bu sayfa hakkında yorum ekle:
İsminiz:
E-mail adresiniz:
Siteniz:
Mesajın:

 
  Bugün 3 ziyaretçikişi burdaydı!